انجمن نجم شمالکتاب خودآموز تصویری ستاره شناسی

خودآموز تصویری ستاره‌شناسی نوشته ریچارد تالکوت با ترجمه افشان کرباسی، کارشناس ارشد نجوم و اکتشافات فضایی و عضو هیأت علمی موسسه نجم شمال با ویرایش علمی توسط آقای دکتر امیر حسن زاده، کتابی است که امکان یادگیری این دانش را به صورت کاربردی و بصری برای علاقه‌مندان، دوستداران دانش و منجمان آماتور فراهم می‌کند. خواننده با مطالعه این کتاب، اطلاعاتی را در خصوص رصد ستارگان، سیارات، اقمار، کهکشان‌ها و سایر اجرام فضایی همچون شهاب‌ها و دنباله‌دارها، و نیز انتخاب تجهیزات مناسب و چگونگی عکاسی از آسمان شب کسب می‌کند. آسمان شب، از ماه‌گرفتگی‌های زیبا گرفته تا دنباله‌دارهای درخشان همواره بشر را مجذوب خود کرده است. این کتاب با تصاویر رنگی خود، تمامی آنچه را که شما برای ورود به این عرصه به دانستن آن نیازمندید، پیشکش می‌کند.

فهرست مطالب کتاب را می توانید در فایل زیر مشاهده کنید:
contents.pdf [حجم: 2.21 مگابایت] ( تعداد دانلود: 73)

کتاب خودآموز تصویری ستاره شناسی

لینک دانلود فیلم مصاحبه با مترجم کتاب

علاقه مندان برای خرید کتاب با تخفیف ۵۰ درصد می توانند به آیدی اینستاگرامی مترجم مراجعه و سفارش بدهند تا کتاب به صورت پستی و رایگان برای آنها ارسال شود.
آیدی مترجم کتاب:
khodamuzsetareshenasi@


نظرات: (0)
ارسال نظر جدید
نام 
ایمیل 
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

کد:
عکس خوانده نمی شود

کد امنیتی را وارد کنید: